• Новак
AAGU 1PC Свежи Кинески Сад Јазол Птица Хартија Washi Лента Канцелариски Широк Хартија Маскирање Лента Лепило Декоративни Албум DIY Лента

AAGU 1PC Свежи Кинески Сад Јазол Птица Хартија Washi Лента Канцелариски Широк Хартија Маскирање Лента Лепило

DEN 44.00
DEN 48.00
-8 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Големина:
L
Тип:
селотејп
Бренд Име:
AAGU
Селотејп Тип:
washi лента
Број На Модел На:
R1-9
Тип:
селотејп
Лепило Тип:
Единствено еднострана лента
Големина:
Various Size
Функција:
Нема остатоци,рака солза
Примена:
Излет,sscrapbook и дневник декорација

Избор на клиент