• Новак
Новиот Лето Едноставно Чиста Свила nightgown Дама Свила Nightgown со Кратки Ракави

Новиот Лето Едноставно Чиста Свила nightgown Дама Свила Nightgown со Кратки Ракави

DEN 2779.20
Во достапна форма

Пристапност


[xlmodel]-[size]-[9999] Големина на Табела Мерење Во CM Големина на Градите Должина Полите М 102 88 120 L 104 124 91 XL 108 128 94
Мерење Во Инчи Големина на Градите Должина Полите М 40.2 34.6 47.2 L 40.9 35.8 48.8 XL 42.5 37.0 50.4
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа

Главните карактеристики

Големина:
M, L, XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Nightgowns
Материјал Состав:
100% Свила
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
antamaca
Јака:
V Деколте
Материјал:
Свила,Чипка
Сезоната:
Лето
Декорација:
Чипка
Фустани Должина:
Колено-Должина
Sleeve Должина(cm):
Краток
Главната ткаенина состав:
100% свила mulberry
Дебелина:
тенок дел

Избор на клиент