• Новак
18x25mm 10pcs/Многу Нови Моден Микс Боја Изградена-во фолија Рамен грб Смола Cabochons Камео

18x25mm 10pcs/Многу Нови Моден Микс Боја Изградена-во фолија Рамен грб Смола Cabochons Камео

DEN 64.00
DEN 64.32
-0 %
Во достапна форма

Пристапност

Ние ќе го продолжи времето за испорака или наплата за вас. Ако можете да изберете Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус , тогаш, вие не треба да плаќаат, ако можете да изберете само кина пост воздух пошта, ќе треба да плати $2 превозот цена.
Ако вашата нарачка над $7 , ние ќе ги ажурира пратката да e Packet ( нормално трае 7~15 дена ) за НАС и Русија купувачи и Кина Пост Воздух Mail ( може да се следи во вашиот земји ) за други купувачи.
П : Што треба да направам ако не го добиете пакетот?
A : Како Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус и кина пост воздух пошта е потребно долго време на патот, ве молиме да бидат трпение, ви благодариме! Ако има преземено во текот 55 дена , ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе се вратам на вас побрзо. Ако некои од објектите се надвор од акциите, ние треба 3~10days да се произведе, ве молиме да бидат трпение!
П : Кога можам да се добие пакет?
A : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус и Кина Пост Воздух Пошта вообичаено трае 16~35 дена за сад и Европа, 20~60 дена во други земји.
П : Дали треба да го плати превозот цена?
A : Ние обезбеди бесплатно Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус за некои земји, и некои земја купувачи треба да плати $2 превозот цена.

Главните карактеристики

Бренд Име:
Wadsfred
Накит Наоди Тип:
Изолација
Материјал:
Пластични
Објектот Ширина:
2.5cm
Производ Карактеристики:
Рачно изработени
Објектот Дијаметар:
2cm
Објектот Висина:
0.5cm
Објектот Должина:
1.8cm
Објектот Тежина:
1g
Број На Модел На:
Смола-18*25
Тип На Објект:
накит наоди

Избор на клиент