• Новак
OHRYIYIE Ѕвезди Месечината Sequined Tulle Здолништа Жените 2018 Нова Пролет Лето Слатка Еластичен Појас На-линија Здолниште Женски Лица Долги Здолништа

OHRYIYIE Ѕвезди Месечината Sequined Tulle Здолништа Жените 2018 Нова Пролет Лето Слатка Еластичен Појас На-линија

DEN 660.00
DEN 1118.40
-41 %
Во достапна форма

Пристапност

Трговија на големо, ние ќе обезбедиме дополнителни попусти за продажба на големо клиенти, ве молиме контактирајте со нас за прв пат. Како може песна мојот пакет? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.ви благодариме. Како да се биде Vip Корисниците? Ако сте по втор пат да ги купуваат нашите производи, и да ни даде добра повратна информација, ве молиме да се соберат нашата продавница, ќе стане OHRYIYIE бренд продавница живот VIP корисниците. имаме сопствени посебни линии за производство, сите производи се продаваат се ексклузивни и висок квалитет. Производите се продаваат во другите продавници со истиот дизајни или фотографии се не од нас.
ПОШТЕНСКИ : Ние обезбедуваме бесплатно изразат испорака за повеќето земјата.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите). Што да правам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Vip Корисниците Придобивките? Ако сте Vip корисниците,сите стоки во продавницата ќе уживате во екстра попуст,Особено на нови производи,ќе уживате во најголем попуст.

Главните карактеристики

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Sequined
Материјал:
Полиестер,Voile,Organza,Mesh
Фустани Должина:
Средината На Теле
Половината:
Империја
Број На Модел На:
Wskirt1048
Бренд Име:
OHRYIYIE
Силуета:
А-Линија
Стил:
Слатка

Избор на клиент