• Новак
Wiistar USB 2.0 Конвертор Easycap Конектор Видео Фаќање Картичка ТВ Тјунер ВИДЕО DVD AV Аудио for PC/Лаптоп Easycap Видео фотографирање

Wiistar USB 2.0 Конвертор Easycap Конектор Видео Фаќање Картичка ТВ Тјунер ВИДЕО DVD AV Аудио for PC/Лаптоп

DEN 343.00
DEN 428.16
-20 %
Во достапна форма

Пристапност

Постојат НИ стандард/ЕУ стандард/велика БРИТАНИЈА стандард/AU стандард адаптер.Предлози се добредојдени.кога ќе го поставите цел,се надевам, ќе може да се разбере,ви благодариме!
5.

Главните карактеристики

Број На Модел На:
WCJK20
Бренд Име:
wiistar

Избор на клиент