• Новак
5 парчиња круг TaiChi приврзоци трговија на големо накит ѓердан приврзоци микро отвори мешавина боја обичај накит приврзоци монистра 3463

5 парчиња круг TaiChi приврзоци трговија на големо накит ѓердан приврзоци микро отвори мешавина боја обичај

DEN 1215.00
DEN 1335.36
-9 %
Во достапна форма

Пристапност


1.Позлата : Еко-Пријателски Позлата , Доведе Слободни ,Никел Слободни,Camiun Слободни.
На позлата ќе не оцрни за повеќе од 1 година.
2.Камен : ве Молиме да знаат дека сите фотографии тука се само за дизајн и боја референца! Ние одберете производи по случаен избор, но нема да биде голема различни од photos. Druzy боја ќе биде малку различен од фотографии.
3.Превозот : Ние секогаш се испраќаат пакетите од Epaket во САД,а регистрирани mail на други земји.Можете да платите дополнителни превозот надомест за експресен пошта услуга,како што е DHL,EMS,UPS-от,итн.
4.Answer : ___________________________ Note : Сите приврзоци ќе не испрати со синџири.
Материјал cz Метал : позлатен Камен големина : во споредба со владетел Форма : како на сликата

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Железо легури
Бренд Име:
COLARMIX
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Жените
Број На Модел На:
3463
Материјал:
Кубен Циркони
Стил:
Тренди
Обликотшема:
како Слика

Избор на клиент