• Новак
Новороденче Фотографија Реквизити Цвет Headband Бебе Девојки Рачно Изработени Tieback Headwear-M20

Новороденче Фотографија Реквизити Цвет Headband Бебе Девојки Рачно Изработени Tieback Headwear-M20

DEN 72.00
DEN 80.16
-10 %
Во достапна форма

Пристапност


Новороденче Фотографија Реквизити Цвет Headband Бебе Девојки Рачно Изработени Tieback Headwear
Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Направени со многу широк и мека џерси поврзана ткаенина, Рачно изработени цветови, гроздобер инспириран чипка, слатководни бисери, и повеќе органски елементи. Оваа tieback headbands се толку симпатична фотографија реквизит за новороденче-возрасни Убава Вкусен и деликатна Tieback совршен за бебе девојки прв слика пукаат. Многу скапоцени бои за да изберете од! Спецификација : Материјали : Мека Ткаенина, Чипка, Свила Ткаенини Големина:Должина : 51.5 cm/20.28 во(Флексибилни) Количина : 1 Компјутер Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 x Бебе Headband (Нема мало пакет)

Главните карактеристики

Одделот За Името:
Бебето
Возраст Опсег:
6M,13M,14M,22M,1M,11M,21M,17M,12M,10M,5M,19M,0-1M,24M,20М,16М,2M,23M,7M,15 МИЛИОНИ,18 МИЛИОНИ,9M,4M,8M,3M
Материјал Состав:
Мека Ткаенина, Чипка, Свила Ткаенини
Материјал:
Микрофибер
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
7HH100388-167
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
KLV
Материјали:
Мека Ткаенина, Чипка, Свила Ткаенини

Избор на клиент

KooK-TL-003
  • Новак

KooK-TL-003

DEN 479.52

Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состо