• Новак
StarGems(tm) Природни Dendritic Опал и Реката Бисер рачно изработени Уникатни 925 Фунта Сребро Обетки 2

StarGems(tm) Природни Dendritic Опал и Реката Бисер рачно изработени Уникатни 925 Фунта Сребро Обетки 2

DEN 1324.00
DEN 1393.92
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


Ве молиме да се разбере што се покриваат многу други трошоци покрај реалните превозот на трошоците, како што се акции надоместоци, човечки ресурси, плаќање такси, Aliexpress конечна вредност такси, листата трошоци, осигурување, материјал за пакување, такси, ракување надоместоци и др.
Ние ги поддржува следниве методи на плаќање.
e-Експрес Сервис покрие под земја : сад,Канада,Бразил,Велика Британија,Франција,Германија,Холандија,Швајцарија,Шпанија,Русија,Норвешка,Шведска,Данска,Израел,Јапонија,Јужна Кореја,Macao,Виетнам ,Камбоџа, Тајланд , Малезија, Сингапур, Филипини,Индонезија, Австралија и Нов Зеланд.
П : Што е 925 Sterling Silver?
О : Чисто сребро е исклучително мек материјал, и затоа меѓународно прифатените формула за да се создаде 925 Sterling Silver е комбинација на 92. Ако производот е неисправен или штета по пристигнувањето, или погрешен производ испраќаат, ве молиме контактирајте со нас веднаш.5% парична казна сребро и 7,5% бакар. НЕ остави негативни повратни информации, без прво комуникација со нас.net/en ) да трае миле испорака на дестинација. Ние ќе бидеме среќни да ги реши сите прашања може да имате во срдечни и пријателски начин. Инаку, договорот е конечна. Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay.
Враќа се прифатени во рок од 30 дена од датумот на породување и точка мора да биде во оригинал нова состојба, не се носат или да се измени во било кој начин. Тие се нови и во добра состојба кога се испраќаат до нашите клиенти. Купувачи се одговорни за дополнителните ТРЕСКА давачки, ДДВ, Царински давачки, и увозни давачки (ако ги има).

Главните карактеристики

Метали Тип:
Сребро.
Стил:
Панк
Обликотшема:
Круг
Пол:
Жените
Повод:
Партија
Главниот Камен:
Ахат
Метал Печат:
925,Фунта
Certificate Type:
Трета Страна Оценување
Бренд Име:
StarGems
Earring Тип:
Капка Обетки
Парична казна или Моден:
Парична казна

Избор на клиент