• Новак
Виолетова Циркон Камен 925 Логото Накит Сетови За Жените Обетки Кристал/Ѓердан/Прстен/Pendant

Виолетова Циркон Камен 925 Логото Накит Сетови За Жените Обетки Кристал/Ѓердан/Прстен/Pendant

DEN 588.00
DEN 1152.00
-49 %
Во достапна форма

Пристапност


Во вашата услуга!
Објект :
Виолетова Циркон Камен 925 Логото Накит Сетови За Жените Обетки Кристал/Ѓердан/Прстен/Pendant
Материјал : Висок квалитет на цирконот бакар
Големина : Прстени 6. 7. 8. 9
Состојба : 100% Нови
Најдобар квалитет,Повеќе попуст ,не пропуштајте !
Прикажи Повеќе
Прикажи Повеќе
Прикажи Повеќе
Прикажи Повеќе
Прикажи Повеќе
Прикажи Повеќе
Прикажи Повеќе
Назад Кон мојата Продавница Дома

Главните карактеристики

Метална боја:
Прстен Големина 6, Прстен Големина 7, Прстен Size 8, Прстен Големина 9, Прстен Големина 10
Должина:
45cm
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Јајце
Бренд Име:
Aisure
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Хривнија
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан/Обетки/Прстен/Pendant
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
T0091-10
Главниот Камен:
Виолетова
Место на Потекло:
Кина

Избор на клиент