• Новак
einkshop НОВИ C7769-60151 C7769-69376 Превоз Черупка за HP DesignJet 500 500PS 510 510PS 800 800PS

einkshop НОВИ C7769-60151 C7769-69376 Превоз Черупка за HP DesignJet 500 500PS 510 510PS 800 800PS

DEN 453.00
DEN 503.52
-10 %
Во достапна форма

Пристапност

einkshop НОВИ C7769-60151 C7769-69376 Превоз Черупка за HP Design Jet 500 500 PS 510 510 PS 800 800 PS

Главните карактеристики

Број На Модел На:
C7769-60151 C7769-69376
Напон:
220V
Бренд Име:
einkshop
Тип:
Други
Објектот:
превоз черупка
компатибилен печатач:
за HP DesignJet 500 500PS 800 800PS 510 510PS 815 CC800PS Плус 820
За HP Designjet 500:
за hp deisgnjet 500

Избор на клиент

Врвот Висок Квалитет на Сублимација Мастило За инк-џет печатари Epson сите модели за текстил/плоча/кригла/стакло/метал/flag/чевли/Т-маица/првенство
  • Новак

Врвот Висок Квалитет на Сублимација Мастило За инк-џет печатари Epson сите модели за текстил/плоча/кригла/стакло/метал/flag/чевли/Т-маица/првенство

DEN 1335.00 1435.20

Кога ќе се превезува стоката по плаќање?A4 : 35 дена од express и од воздух; 510 ден од страна на морето,Бесплатен