• Новак
Се прилагодите Напредни Антички Soprano Saxophone Криви SOPRANO Sax

Се прилагодите Напредни Антички Soprano Saxophone Криви SOPRANO Sax

DEN 22800.00
DEN 24000.00
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


Поддршка слободни да ги прилагодите на логото
Напредни антички bronzy деца Saxophone бб Soprano Saxophone Материјал : bronzy месинг тело и копчињата за Скролување : Бб висококвалитетна кожа влошки за Слободно : Ebonite отворот со трска и капа Слободни : случај и полирање крпа Голема материјал, од прва класа изработка. Голема тон

Главните карактеристики

Тело Материјал:
Дувачкиот
Површината Материјал:
Црн Никел Злато
Глава Материјал:
bakelite
Тип:
Паѓа Мелодија B (C)
Број На Модел На:
како се покаже
Тон:
B

Избор на клиент