• Новак
Baoblaze Антички Месинг Бамбус Водопад Бања Бродот да Потоне Тапа База Миксер Чешми 4 Стилови за Избор

Baoblaze Антички Месинг Бамбус Водопад Бања Бродот да Потоне Тапа База Миксер Чешми 4 Стилови за Избор

DEN 1124.00
DEN 1124.16
-0 %
Во достапна форма

Пристапност


Опис :
- Гроздобер месинг бања слив тапа/допрете/миксер, мода и висок квалитет
- Непречено една рачка на менувачот, една дупка дизајн лесно ракување
- Непречено, долготрајни, и капе-без операција керамички диск кертриџ
- Поддршка на топла и ладна вода , склопот.
- Одговара за бања, wc, кујна, итн.
Спецификација :
- Материјал : Месинг
- Висина : Околу. 21.5 cm/ 8.46 инчен
- Се Справи Со Должина : Околу. 11.5 cm/ 4.52 инчен
- Нишка OD : Apporx. 3.1 cm/ 1.22 инчен
Пакетот Вклучува :
1 Piece Тапа
1 Piece Црево
Answer : ___________________________ Note :
Pls дозволете грешка на 1-3мм, поради разликата на прирачник за мерење.

Главните карактеристики

Бренд Име:
Baoblaze
Тип:
Слив Чешми

Избор на клиент