• Новак
24mm занитвам deployant стил затворач Вистинска Кожа браун Види Рака ST19

24mm занитвам deployant стил затворач Вистинска Кожа браун Види Рака ST19

DEN 1478.00
DEN 1680.00
-12 %
Во достапна форма

Пристапност

В) Други земји : не повеќе од 20-30 работни дена доби
ако сакате брза испорака
EMS(3-12 работен ден),ќе треба да додадете $15
DHL(2-9 работен ден),ќе треба да додадете $25
Плаќање
Ние прифаќаме методите на плаќање предвидено од страна Ali Express Зачувам
Контактирајте со НАС, ние ќе се обезбеди ЦЕЛОСНА Наплата или Размена на услуги. ви благодариме за потрага и biding!
. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Само за погрешна предмети. Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине повратни информации и ние ќе ви помогнат да се реши било кое прашање за вас - Повратни информации ќе бидат оставени за секој купувач кој заврши трансакцијата и остави позитивни повратни информации до нас Вашето задоволство е наша цел, ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа! Ве молиме имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ние се стремиме кон позитивни повратни информации за сите трансакции и ПОЗИТИВНА ОЦЕНКА со 5-ѕвездички.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Watchbands
Бренд Име:
Parnis
Состојба:
Нова без ознаки
Бендот Материјал Тип:
кожа
Бендот Должина:
23cm
Број На Модел На:
STR001
Затворач Тип:
pin тока

Избор на клиент