• Новак
за Леново Атмосфера P1m Случај Дизајн Paiting Назад Силикон Покрие Случај За Леново P1 М 5.0 инчен P1mc50 Телефон Случаи Мека TPU Покрие Торба

за Леново Атмосфера P1m Случај Дизајн Paiting Назад Силикон Покрие Случај За Леново P1 М 5.0 инчен P1mc50 Телефон

DEN 86.00
DEN 139.20
-38 %
Во достапна форма

Пристапност

Нашата цел е задоволството на клиентите! Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.

Главните карактеристики

Бренд Име:
ERAMIKE
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Леново
Големина:
5.5inch
Тип:
Половина завиткани Случај
дизајн:
Ткаеше
Место на Потекло:
Шенжен, Кина (Копно)
микс боја:
Поддршка
Пад на превозот:
Поддршка
statu:
во парк
Одговара:
За Леново Атмосфера P1 M
Материјал:
TPU
Број На Модел На:
За Леново P1M P1mc50
Remider:
Не за Леново P1

Избор на клиент