• Новак
Трајна Шминка Грижа Microblading Тетоважа Материјали Боја Заклучување Одредување Агент Веѓа Усна Eyelines Тетоважа Боја Заклучување Фини Линии

Трајна Шминка Грижа Microblading Тетоважа Материјали Боја Заклучување Одредување Агент Веѓа Усна Eyelines Тетоважа

DEN 527.52
Во достапна форма

Пристапност


Трајна Шминка Грижа Microblading Тетоважа Материјали Боја Заклучување Одредување Агент Веѓа Усна Eyelines Тетоважа Боја Заклучување Фини Линии Нето тежина : 10ml Поправат hairstroke и линија кога веѓа tattooing, што го прави јасно и фини линии Ефикасно мешавина од бои Помош во мастило/боја апсорпција Овозможи на пигмент да навлезат рамномерно и подобро Искористување Откако ќе се направи првото пигмент пополнување, ќе се применуваат го кодот за одредување на тонер на тетовирани дел, па на лагер ќе стане јасно и парична казна во последните.

Главните карактеристики

Тип:
Тетоважа Колекции
Број На Модел На:
lockfixingtoner

Избор на клиент