• Новак
6 Лист/многу Цртан филм DIY Фото Налепница Календар Хартија Налепница Бележник Календар Дневник Излет Декоративни Подлога Училиште Материјали

6 Лист/многу Цртан филм DIY Фото Налепница Календар Хартија Налепница Бележник Календар Дневник Излет Декоративни

DEN 31.00
DEN 34.56
-10 %
Во достапна форма

Пристапност


Опис : Прекрасни бои,Едноставен Живот Серија Може да биде прикачена на подарок ќеса или плик печат,Или украсни предмети за домаќинството, исто Така, погодна за декорација на вашиот мобилен телефон/ забелешка книга/ честитки/ занаети Материјал : ПВЦ Големина : 8.3cm X13.5cm/0.39"Х5.31"(6 Листови во секој сет) Боја : Како што е прикажано Пакет се Вклучени : 6x Налепници (1 Сет) НЕ Мало Поле. Спакувани Безбедно во Меур Торба.

Главните карактеристики

Стил:
Мемо Влошки
Функција:
Самолепливи
Број На Модел На:
Висок квалитет
Функција:
Декорација
Лепило Или Не:
Yes
Бренд Име:
JESJELIU
кориснички:
Yes
Магнетизам:
No
Type1:
Налепници
Type2:
налепница во излет
Материјал:
ПВЦ
Големина:
8.3cmX13.5cm/0.39X5.31(6 Sheets in each set)
боја:
како на слика
Пакет:
6 лист
type3:
scrapbooking
type4:
бележник хартија
type5:
фото налепница хартија
type6:
календар хартија налепница

Избор на клиент