• Новак
3 КОМПЈУТЕРИ/Многу Божиќ Форма Овошје Миризлива Свеќа Поздравам Подарок Партија Материјали Свадба Подарок, Романтична Исповед Свеќа Бесплатен Превозот

3 КОМПЈУТЕРИ/Многу Божиќ Форма Овошје Миризлива Свеќа Поздравам Подарок Партија Материјали Свадба Подарок,

DEN 423.00
DEN 556.32
-24 %
Во достапна форма

Пристапност

Ви благодариме за вашиот вид разбирање.Некаде на транзит време може да биде долг и се разликуваат,особено за време на сезона. Време на испорака : Нормално 15-60 дена да се добие цел, освен во Бразил. Превозот Начин : Повеќето наредби(помалку од 2 KG) се испраќаат од страна на Aliexpress стандард за испорака / Netherland Пост / Швајцарската Пост. Исто така можете да ги споделите со нас, ако треба и други производи, ние ќе се обидеме да се најде тоа за вас >>Забелешка : (ве Молиме да ги прочитате пред цел) 1. Ако сте disatisfied со предмет или услуга, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ги обезбедат најдобро решение и да работат понапорно за да ви даде повеќе одлична услуга. Нема Спор ве молиме : ве Молам не се отвори спор во рок од 60 дена, тоа е несакана, ајде да се задржи добрите деловни односи.3 КОМПЈУТЕРИ/Многу Божиќ Форма Овошје Миризлива Свеќа Поздравам Подарок Партија Материјали Свадба Подарок, Романтична Исповед Свеќа Бесплатен Превозот Име на Производ : емулација на Apple Свеќи Материјал : целата на животната средина парафински материјал за Пакување : високо-одделение ПВЦ подарок кутија Користи : за про-роденден или свадба додадете силен атмосфера, повеќе убави, па про-сопственици имаат незаборавна забава, роденден и свадба од суштинско значење стоки и О! .

Главните карактеристики

Број На Модел На:
SDYP010
Повод:
Големина:
S
Материјал:
еколошки восок занаети
Производот:
Општи Свеќа
Рачно изработени:
Yes
Материјал:
Парафински Восок
Употреба:
Божиќ Партија и
Функција:
Обоени Пламен
Обликот:
Овошје
Тип:
уметноста свеќа
Пакет:
пвц покрие плус кутија
Серија:
Креативните Свеќи

Избор на клиент