• Новак
скокање гумени замокот со слајд, гумени кенгура куќа за продажба мал Воз

скокање гумени замокот со слајд, гумени кенгура куќа за продажба мал Воз

DEN 40080.00
Во достапна форма

Пристапност

Сите производи се
произведени за да бидат безбедни и издржливи. И кога
крои е добивање на крајот на материјал, правилна и целосна "заклучување" бод е
направени. Печати : ЛОГО/Company name/безбедно правило
4. Воздушниот компресор : УЛ или CE Сертификација (680 W, 750 W, 950 W, 1100 W, 1500 W)
3. Сите имаат
интегрирани назад протокот клапи на дефлација патентите за да се намали воздушниот течење.
Ако ви треба поволна цена, ве молиме контактирајте ме. Обезбедување на двојно крои насекаде и четворни во областите на висока
солза и на дното стрес точка за да бидете сигурни дека inflatables се силни. Секој нешто големо ќе мора 8 парчиња на голема D прстен безбедност подлога барем да се направи
единиците повеќе стабилен и слајд ќе има повеќе. Гаранција : 3years
8. Силна и сигурен комерцијални одделение патентите со Велкро капак. Материјал : направен од најдобрите Платон 0.55 мм ПВЦ церада или Оксфорд ткаенина, што е во согласност со меѓународните стандарди страна крои, сликарството и конец сите помине SGS тест, Тоа е безбедно и издржливи.55 mm 1000 D ПВЦ на поврзување на дел од внатрешноста за да се зајакне објектот.
и двојно крои, со засилување на висок стрес области.

Главните карактеристики

Големина:
bouncer no blower, bouncer have blower
боја:
multicolor
Број На Модел На:
MZIB103116372
Возраст Опсег:
12-15 Години,8-11 Години,5-7 Години,2-4 Години
Материјал:
ПВЦ
Тип:
Гумени Кенгура
дизајн:
Гумени Брануваа
Бренд Име:
MZQM
Дебелина:
0.55 mm/0.4 mm
Тежина:
70kg
Проверка на автентичност:
CE, RoHS EN14960 EN71
Додатоци:
Поправка Колекции
Испорака:
Од
ОЕМ:
Логото prrinting
MOQ:
1 Парче
компресор:
Не мора
Шиење бод:
Двојно
Големина:
3.5*3M

Избор на клиент

Гумени Жолт Лак
  • Новак

Гумени Жолт Лак

DEN 11520.00

Опис На ПроизводотГумени лак1 Материјал : Оксфорд ткаенина, ПВЦ Церада (1000 D840 D500 D420 D210 D)2...

Гумени Црвен Лак.
  • Новак

Гумени Црвен Лак.

DEN 12000.00

Опис На ПроизводотГумени лак1 Материјал : Оксфорд ткаенина, ПВЦ Церада (1000 D840 D500 D420 D210 D)2 Големина : Опсег 2

Гумени Сина Лак
  • Новак

Гумени Сина Лак

DEN 11520.00

Опис На ПроизводотГумени лак1 Материјал : Оксфорд ткаенина, ПВЦ Церада (1000 D840 D500 D420 D210 D)2 Големина : Опсег 2

Гумени Зелен Лак
  • Новак

Гумени Зелен Лак

DEN 11520.00

Опис На ПроизводотГумени лак1 Материјал : Оксфорд ткаенина, ПВЦ Церада (1000 D840 D500 D420 D210 D)2 Големина : Опсег 2