• Новак
JEXXI Нови Arrivel Уникатен Дизајн Сребрена Боја 925 Sterling Silver Прст Прстен Роденден & Божиќ Подарок За Убава Девојка

JEXXI Нови Arrivel Уникатен Дизајн Сребрена Боја 925 Sterling Silver Прст Прстен Роденден & Божиќ Подарок За

DEN 220.00
DEN 338.40
-35 %
Во достапна форма

Пристапност

, Ltd е професионална накит компанија во Yiwu, која е симбол на пазар на стоки. Ние ќе рефундирање на дека цената на објектот минус поштарина. Како производител и веледрогерија, на различни накит( мода накит трговија на големо, сребрен накит трговија на големо ) и други декорација, ние бидете сигурни дека Поволните цени врз основа на висок квалитет. Можете да креирате Контакт со Нас дел како дел од Продавачот Детали од Продавачот на страницата со Детали под Профили Табот. Ако не беа сосема задоволни, ве молиме да ни даде шанса да се реши проблемот пред да остави негативни повратни информации или отворете disput .
Ви благодарам многу. По создавањето на продавачот детали, можете да изберете за тоа да бидат вклучени во листата на lister страна, веднаш до вашиот шаблон за избор.039 инч, 1 инч=25. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.Превозот и предавање
Бесплатен Превозот! Следење на Број, ќе бидат испратени на вашата e-mail или можете да го добиете во Aliexpress по вашите нарачки се доставени. Продавачот не е одговорен за поштенски да се врати ставки.
Прстен
Конвертирање : 1 mm=0.

Главните карактеристики

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9, 10
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
J36301
Поставување Тип:
Канал поставување
Стил:
Симпатична/Романтичен
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Повод:
Свадба
Бренд Име:
JEXXI
Пол:
Жените
Обликотшема:
bowknot
Метали Тип:
Сребро.
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Материјал:
Кубен Циркони
Површината Ширина:
n
Функција:
n
- Годишнината Партија Прстен:
жените свадба прстен
Стил:
Романтични
Компатибилност:
Други

Избор на клиент