• Новак
ebm-papst TYP 3414 NHH, TYP3414NHH 24V DC 3.2 W, 92x92x25mm 2-жица 2-пински конектор Серверот Плоштадот фан

ebm-papst TYP 3414 NHH, TYP3414NHH 24V DC 3.2 W, 92x92x25mm 2-жица 2-пински конектор Серверот Плоштадот фан

DEN 1231.20
Во достапна форма

Пристапност

Ве молиме, напишете EORI број. Но, не влијае врз работата и квалитет , имаме многу добар фидбек.
ebm-papst Број на Модел : TYP 3414 NHH, TYP3414 NHH Напон / Ampere / Доведе / Големина 24 V DC 3.Сите производи гаранција 2 месеци. И ние ќе рефундирање на вашите пари назад. Во меѓувреме треба да ни обезбеди некои докази, како што се слика, за да ни покаже тоа е дефектен. (3) Unwished производ се врати ќе се наплаќа 15% restocking надомест само ако предметот е исто како што ние ги испраќаат. (2) Ако купите погрешен точка pls контактирајте со нас веднаш и ние ќе испорака друг вистинскиот ако го имаме. Европските земји го користат DHL express.(Стандард Превозот Побрзо tha Mail)
Ali Express Стандард Брзо !! 10-28 дена (Поединечни земји или дури и подолго)
e Packet ,Хонгконг Пост ,DHL Глобалната Mail : околу 15-30 дена(Поединечни земји или дури и подолго) 2. Купувачот треба да плаќаат за превозот надомест за да испратите предмети назад. Ве молиме контактирајте со нас за враќање адреса Повратни информации задоволството на Клиентите е многу важно за нас.Ние ќе ви ја испратиме стоката во 1-3 дена по вашата исплата е потврди со Aliexpress. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби! Ви благодариме!
.

Главните карактеристики

Пакет:
Yes
Тип:
Фан
Примена:
Компјутер Случај
Број На Модел На:
TYP 3414 NHH, TYP3414NHH
Фан Живот:
100000 часа
Бренд Име:
papst
Линии:
2 линии
Фан Големина:
92x92x25mm

Избор на клиент