• Новак
година НОВИ подароци Безбол палка USB флеш пенкало диск 64GB дрвени usb флеш стап 4gb 8gb 16gb 32gb флеш usb 2.0 диск pendrive висок

година НОВИ подароци Безбол палка USB флеш пенкало диск 64GB дрвени usb флеш стап 4gb 8gb 16gb 32gb флеш

DEN 248.00
DEN 302.40
-18 %
Во достапна форма

Пристапност


Карактеристики : Бренд Име : Bernal Материјал : дрвени Пакет : НЕМА Тип Интерфејс : USB 2.0 Големина : 99x18.5x18.5mm Нето Тежина : 20 G Опис : капацитет на складирање : 4 GB/8 GB/16 GB/32 GB/64 GB Средина Температура : -40°C - +70°C, Температура на Чување : -50°C - +80°C USB Услуга Напон : 4.5 V-5.5 V (брзина на пренос над одредена врска со употребата на компјутер конфигурација) за Складирање Живот : Повеќе од 10 години Користење на A-class чип, може да бидат избришани постојано за 100,0000 пати Оперативен Систем : Win98/ME/2000/XP/ Vista/win7 /win8, Mac OS 9.X/Linux2.4 или над USB конекција : поддршка Топла plug & Play. Лесно да се чита и прочита во голема брзина ,Нема потреба диск/напојување само приклучок во Пакет се Вклучени : 1 x Флеш Возачот (Нема мало пакување,Ако ви треба мало пакување, ве молиме контактирајте со сервисот. Ние ќе ви даде најмногу поволна цена! Ви благодарам!)

Главните карактеристики

Капацитет:
4GB, 8GB, 16GB, 32GB, 64GB, 128GB
Број На Модел На:
b03
Интерфејс Тип:
usb 2.0
производ тежина:
12g
Енкрипција:
No
Бренд Име:
Bernal
Времето на пазарот:
До 2015
Материјал:
Дрвени
Стил:
Стап
Тип На Производ:
Флеш Диск
Пакет:
No
Производи Статус:
Акции

Избор на клиент