• Новак
30pcs 30Color достапни Новородено Бебе Девојка Момче Spandex Најлон Headband за Деца Младата Слаби Еластичен Не-Означување Headwear

30pcs 30Color достапни Новородено Бебе Девојка Момче Spandex Најлон Headband за Деца Младата Слаби Еластичен

DEN 322.00
DEN 535.68
-40 %
Во достапна форма

Пристапност


К о л о рс : 31 Бои ( може да се избере бои, само оставете белешка во вашата нарачка ) Quatity : 30pcs/многу
Headband големина : 1*33cm

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Headwear
Шаблон Тип:
Цврста
Одделот За Името:
Деца
Тип:
Headbands
Стил:
Моден
Пол:
Унисекс
Материјал:
Акрилик,Памук,Полиестер
Број На Модел На:
00
боја:
Покаже како Слика
Шема:
Круна/Лак/Цвет
Стил:
Прекрасна
Материјал:
grosgrain лента
Повод:
Насекаде
Пакување:
opp
За:
Бебе девојка&момче
Методи на производство:
Рачно изработени
Потекло:
Yiwu,Кина

Избор на клиент