• Новак
За Nissan Murano 2015 2017 2018 автомобил тело покрие детектор скратува ABS хром Надворешна врата Сад се држи светилка рамка панел 8pcs

За Nissan Murano 2015 2017 2018 автомобил тело покрие детектор скратува ABS хром Надворешна врата Сад

DEN 820.00
DEN 921.60
-11 %
Во достапна форма

Пристапност

Предмети може да биде вратена во рок од 7 дена за проблеми со квалитетот (клиентот треба да им понуди на дигитални фото на продавачот за каква било поплака за нас да направат истрага.Ако е потребно, можете да оставите порака да ни каже колку ти би сакал да пишувам за пакетот. Ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Купувачот е одговорен за Сите Враќање Поштарина и такси Превозот. Објектите што сте ги примиле неискористени, неоштетени и во оригиналниот пакет. Ние не прифаќаме предмети кој е уништен од страна на човечкото однесување. Ако објектот не е дефектен, објектот ќе биде испратена назад на купувачот.
П : дали има некој dos и donts за вистинска кожа?
О : - Избегнувајте перење
- Aviod оган
- Да се чува далеку за дожд и за сонце
- Moistureproof и aviod инсекти
- Aviod прекумерна тежина
- Aviod контакт со остар предмет и хемикалии
П : Не правиш промет на големо или пад на превозот?
A : Да, се разбира.
Барање :
· 1) . Се врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот.Ве молиме контактирајте со нас ако не го добивате нашиот е-маил.
П : Како можам да track my парцела кога се испраќаат?
A : Ние искрено ве покануваме да ги пратите овој парцела со вашиот следење на број по овој линк http : //global. Ние, исто така, нудат во комбинација превозот попуст.
Ние може да прифаќа следниве начини на плаќање : alipay, виза, запад унија, банкарски трансфер , и др. Ако има било какви проблеми, ве Молиме слободно контактирајте со нас пред да замине netural(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезда) повратни информации, ние секогаш сме подготвени да го решите вашиот проблем .

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Дијаметар:
1inch
Специјални Функции:
Заштита и Декорација
Објектот Должина:
1inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Име На Модел:
WXGUH6744
Објектот Ширина:
1inch
Објектот Тежина:
0.5kg
Автомобил модел:
Murano
Модел Година:
2015-2018
Материјал:
ABS
Бренд Име:
GUANG-E
Објектот Висина:
1inch

Избор на клиент