• Новак
(1 ПАРЧЕ) Луксузни розово злато кристално стакло сини кристал applique за свадба, свадба се облекуваат DIY шиење на железо

(1 ПАРЧЕ) Луксузни розово злато кристално стакло сини кристал applique за свадба, свадба се облекуваат DIY

DEN 432.00
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

боја:
WDD0408 розово злато, WDD0408 сребро сина
Тип На Производ:
Rhinestones
Број На Модел На:
WDD0424/WDD0408
Техника:
Шие-На
Бренд Име:
NBL-INC
Стил:
Pointback
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Обликот:
Круг
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Материјал:
Стакло
боја:
роуз злато сребро ноктот, јасно праска сини кристал opalescence
Употреба:
свадба фустан, вечер фустан, headband, торба..итн.
Пакување:
1 парче по многу
Материјал:
Кинески одделение На кристал, стакло,бисери
превозот:
e-пакет, Кина пост се регистрирате mail
is_customized:
Yes
Техника:
Рака beaded
Големина:
20cm L x 4.50cm W

Избор на клиент