• Новак
Бамбус Леб Менгеме BBQ Алатки Природни Еко-Пријателски Дрво Печење Менгеме Мулти-Функционални Колачиња/Месо Стеги

Бамбус Леб Менгеме BBQ Алатки Природни Еко-Пријателски Дрво Печење Менгеме Мулти-Функционални Колачиња/Месо

DEN 370.00
DEN 569.28
-35 %
Во достапна форма

Пристапност

Бамбус Леб Менгеме BBQ Алатки Природни Еко-Пријателски Дрво Печење Менгеме Мулти-Функционални Колачиња/Месо Стеги
Материјал : бамбус
Големина : S-20x3cm, L-24x3.5cm

Главните карактеристики

боја:
Мали, Големи
Тип:
Алатки
Материјал:
Дрво
Бренд Име:
OUSSIRRO
Функција:
Лесно Се Чистат,Не-Стап
За Бројот:
1-2
Број На Модел На:
MJBW1679
По завршувањето:
Други
Алатка Тип:
Прстиња
Додаток Тип:
Печење Менгеме

Избор на клиент