• Новак
1-12 Год Бебе девојка дупка тексас јакни палта мода деца outwear Sequin јакна Малку девојки Дизајн Девојки Деца Тексас Јакна

1-12 Год Бебе девојка дупка тексас јакни палта мода деца outwear Sequin јакна Малку девојки Дизајн Девојки

DEN 680.00
DEN 1133.76
-40 %
Во достапна форма

Пристапност


1-12 Yrs Бебе Mädchen Лох Тексас Jacken Mäntel Мода Детски Outwear Mantel Pailletten Kleine Mädchen Дизајн Mädchen Детски Jeansjacke

Главните карактеристики

Дете НИ Големина:
12M, 24M, 5T, 6T, 7T, 8T, 9T, 10T, 11T, 12T, 3T, 4T
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Цртан филм
Пол:
Девојки
Стил:
Моден
Материјал:
Полиестер
Јака:
Пак надолу Јака
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
1155

Избор на клиент