• Новак
(10PCS/Многу) 85-265V Epistar Чип 3 Години Гаранција CE, RoHS G13 4ft 1.2 m 1200mm 20W T8 ЛЕР Цевка Светлина Флуоресцентна Светилка бел ден

(10PCS/Многу) 85-265V Epistar Чип 3 Години Гаранција CE, RoHS G13 4ft 1.2 m 1200mm 20W T8 ЛЕР Цевка Светлина

DEN 3662.40
Во достапна форма

Пристапност

Ако ви треба транспарентен капак,ве молиме оставете порака на ред,ви благодарам.
T8 ЛЕР Цевка Светлина Спецификација : 20 W T8 ЛЕР Цевка Чип Бренд : Epistar Моќ : 20 W Должина : 1.2 m Боја : Бела,Топло Бела,Природни Бела покривка Боја : Млечно,Транспарентни Прозрачна Флукс : 1800 LM Влезен Напон : AC85-265 V Оперативни Температура : -30 ~ 60 °C животниот век : 50000 H Сертификат : CE, и Ro HS Гаранција : 3 Години

Главните карактеристики

Емитуваат Боја:
Кул Бело, Природни Бела, Топло Бела
Wattage:
20W
Тип На Објект:
LED Светилки
Led Сијалица Тип:
Цевка
Должина:
1.2m
Напон:
85-265V
сертификација:
CE,FCC,RoHS,CCC
Просечен Живот (часот):
50000
База Тип:
T8
Зрак Агол(°):
180°
Обликот:
Бар
Број на LED Чип:
Други
LED Чип Бренд:
Epistar
Повод:
дневна соба
Прозрачна Флукс:
1000 - 1999 Lumens
LED Чип Модел:
2835
Моќ Толеранција:
5%
Температура На Боја:
Кул Бело(5500-7000K)
заштеда на енергија:
90%
CRI:
80Ra
Фактор на моќност:
0.95
PCB Материјал:
алуминиум PCB
Материјал:
Алуминиум
Маска Материјал:
PC
база:
G13
Лумен:
100-110lm/W
Гаранција:
3 Години
Име на производ:
t8 лер цевка

Избор на клиент