• Новак
Моден Чиста 24K Жолто Злато Хривнија Среќа Жени Мажи Со Паричка Хривнија

Моден Чиста 24K Жолто Злато Хривнија Среќа Жени Мажи Со Паричка Хривнија

DEN 24721.00
DEN 29083.20
-15 %
Во достапна форма

Пристапност


Информации за производот

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Класичен
Затворач Тип:
Hummer
Обликотшема:
Срцето
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Пол:
Жените
Материјал:
кожа
Метали Тип:
Жолто Злато

Избор на клиент