• Новак
TPE двојна боја јога мат, 6mm продолжен фитнес мат заштита на животната средина и невкусна не се лизга TPE јога мат прифати OEM цел

TPE двојна боја јога мат, 6mm продолжен фитнес мат заштита на животната средина и невкусна не се лизга TPE

DEN 602.00
DEN 802.56
-25 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Материјал:
TPE
Должина:
183cm*61cm
Дебелина:
6 mm (Почетно)
Број На Модел На:
S-YG43
Текстурата на материјалот:
TPE
Тежина:
1100g (g)
Дебелина:
6 (mm)
НЕМА.:
TPE двојна боја 6MM
Место на Потекло:
yiwu
Обработка на прилагодување:
Yes
Категории на производи:
јога мат
Спецификации:
1830 година*610*6mm (CM)
Боја:
Розова, портокалова, зелена, црвена, темно сина, темно виолетова, темно зелена, виолетова т

Избор на клиент