• Новак
2017 Нови Пристигнување За KTM DUKE 125 Војводата 200 Војводата 390 690 990 војводата Мото Додатоци главниот дел на задната суспензија Spools Стојат Завртки Лизгачот

2017 Нови Пристигнување За KTM DUKE 125 Војводата 200 Војводата 390 690 990 војводата Мото Додатоци главниот

DEN 252.96
Во достапна форма

Пристапност


7194173300033840 Жешка Стока US $ 36.99 /set US $ 14.23 /пар US $ 21.37 /set US $ 4.69 /парче US $ 10.00 /парче US $ 15.03 /пар US $ 4.56 /пар US $ 19.03 /set US $ 29.00 /set US $ 29.00 /set
Спецификации :
Лесно да се инсталира, тие се им била заклучена директно во вашиот главниот дел на задната суспензија со вклучена монтажа завртки лесно.
Направени од високо квалитетен материјал, издржлив да ја користите.
Своите стилски дизајн е совршен за декорација на вашиот мотор.
Тип : Главниот Дел На Задната Суспензија Гајтанот
Материјал : Алуминиум Легура
10мм Одговара за :
За KTM DUKE 125 Војводата 200 Војводата 390 690 990 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017
Карактеристики : едноставен за Инсталација, Издржливи, Декорација
Завртки Дијаметар : 10мм (Прибл.)
Забелешки :
Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.
Пакет Се Вклучени :
2 x главниот дел на задната суспензија Spools(Круг)
2 x Завртки
Имаат ВОЈВОДАТА ЛОГОТО

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Висина:
3.38cm
Motobike Направи:
Kawasaki,Ducati,Харли-Дејвидсон,Benelli,Јамаха,Победа,Suzuki,Aprilia,BMW,Хонда,Универзална,Триумф
Објектот Должина:
4.58cm
Бренд Име:
LANQIAN
Име На Модел:
RH-СС-001
Објектот Ширина:
3.38cm
Материјал Тип:
CNC алуминиум
Објектот Тежина:
0.15kg
Е Прилагодена:
Yes
Објектот Боја:
Злато / Гери / Зелена / Сребрена / Црна / Сина Боја / Црвен / Портокал
Fitment:
За KTM DUKE 125 Војводата 200 Војводата 390 690 990 војводата
Количина:
1 пар
Состојба:
100% сосема нов и висок квалитет
Функција:
CNC Мотоцикл Рамка за Заштита на
логото:
За ВОЈВОДАТА ЛОГОТО

Избор на клиент