• Новак
50мл 100ml Транспарентен Капа Green Edge Airless Шише Вакуум Пумпа Лосион за Козметичка Пакување 100pcs/многу Бесплатен Превозот

50мл 100ml Транспарентен Капа Green Edge Airless Шише Вакуум Пумпа Лосион за Козметичка Пакување 100pcs/многу

DEN 6240.00
Во достапна форма

Пристапност

Напомена : Ова не е refillable airless шише. Ве молиме пополнете до пред прицврстување . Ако ви се зацврсти пумпа главата на прв, тоа ќе биде тешко да се отвори повторно. Пакетот Вклучува : 100 компјутери/многу Големина : 30ml 45*80mm 50мл 45*99mm 80ml 45*118mm 100ml 45*140mm 120ml 45*155mm 150ml 45*181mm 100pcs/многу страна на курирската служба DHL Брзо Бесплатен Превозот Добар профит за reselling Airless Шишиња помогнат на бактерии и други contaminents надвор од вашиот органски производ или sjincare израз траен производ. Ова шише ќе се спречи производ доаѓаат во контакт со кислород за време на користењето да се зачува активна состојка и одржување на рок на траење. На Airless Пумпа Шише ќе помогне да се минимизира отпад како производ е турка нагоре за да се пумпа преку диск. Можете да користите : серуми,креми,лосиони,за нега на кожата предмети,moisturizers и други формулации.

Главните карактеристики

Спецификации:
30ml, 50мл, 80ml, 100ml, 120ml, 150ml
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
30ml 50ml 80ml 100ml 120ml 150ml
Број На Модел На:
ЛП-7
Материјал:
Пластични
Индустриска Употреба:
ЛИЧНА НЕГА

Избор на клиент