• Новак
Бесплатен Превозот/мелница за месо пластични брзини C/за vitek vt 3607 итн.

Бесплатен Превозот/мелница за месо пластични брзини C/за vitek vt 3607 итн.

DEN 1199.52
Во достапна форма

Пристапност

ОК

Главните карактеристики

Тип:
Мелница За Месо Делови

Избор на клиент