• Новак
Нов 216-0842009 216 0842009 BGA Чипсет

Нов 216-0842009 216 0842009 BGA Чипсет

DEN 1200.00
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Тип:
Вози IC
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Број На Модел На:
216-0842009
Напон:
Меѓународниот стандард
Бренд Име:
SUHMS
Состојба:
Нови
Пакет:
BGA

Избор на клиент