• Новак
Висок Квалитет на Силициум Назад Случај Покритие за Huawei Г-7 Случај на Кожата Случај За Huawei Искачи Г-7 C199 Заштитни Случај Мека TPU Опфаќа

Висок Квалитет на Силициум Назад Случај Покритие за Huawei Г-7 Случај на Кожата Случај За Huawei Искачи Г-7

DEN 86.00
DEN 139.20
-38 %
Во достапна форма

Пристапност

Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Shippment
ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во објекти цена. Нашата цел е задоволството на клиентите! Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.Овие се купувачите одговорност. Искусни КК постапка. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. (Освен некои земји и APO/FPO) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка. Висок Квалитет на Силициум Назад Случај Покритие за Huawei Г-7 Случај на Кожата Случај За Huawei Искачи Г-7 C199 Заштитни Случај Мека TPU Опфаќа
Драги пријатели,Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Ако не добивате нашиот одговор,ве молиме љубезно ве молиме да ја препратите на е-маил и ние ќе ви одговори што е можно поскоро . Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање или размена на стоки. Ние само брод да се потврди цел адреси. Квалитет на производи со најниската можна цена. Услуги на клиентите е нашиот Број 1 приоритет.

Главните карактеристики

Бренд Име:
ERAMIKE
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Huawei
Големина:
5.5 INCH
Тип:
Половина завиткани Случај
дизајн:
Ткаеше
Место на Потекло:
Шенжен, Кина (Копно)
микс боја:
Поддршка
Пад на превозот:
Поддршка
statu:
во парк
Одговара:
За Huawei Искачи Г-7 C199
Материјал:
Мека TPU

Избор на клиент