• Новак
4pcs Тактички Airsoft Полимер Picatinny Железница за MOE Handguard Ласерски Опсегот

4pcs Тактички Airsoft Полимер Picatinny Железница за MOE Handguard Ласерски Опсегот

DEN 523.00
DEN 556.80
-6 %
Во достапна форма

Пристапност

4pcs Тактички Airsoft Полимер Picatinny Железница за MOE Handguard Ласерски Опсегот
опис на производот : Изградени на тешки и лесни полимер, овие шини се дизајнирани специјално за MOE Airsoft handguards и оставете прилог на компатибилни додатоци како што се светло месеци, со цел ласерски уреди, итн. 20mm стандард RIS weaver база подготвени да додадете на ласерски/светло копче за 4 парчиња железнички ,посебно со 5 слотови , 7 слотови ,9 места ,11 слотови

Главните карактеристики

боја:
BK
Водич Должина:
10/25cm
Број На Модел На:
picatinny железнички

Избор на клиент