• Новак
Нордиските Модерна E27 LED Стакло Светлина Лустерот Лофт Тела Таванот Светилка Droplight Лустерот Pendant Дома Коридор Лофт Оркестарот

Нордиските Модерна E27 LED Стакло Светлина Лустерот Лофт Тела Таванот Светилка Droplight Лустерот Pendant Дома

DEN 1984.00
DEN 2088.00
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

Опис : Ова Виси Droplight со одлична светлина и уникатен стил, може да се широко се користат за канцеларија, трпезарија, дневна Соба, балкон, лоби, aisle или декорација. На внимателно стокмено Виси Droplight Тела ви овозможува да се создаде енергетски расположение и чувство на нордиските шарм во вашиот дом. Додадете жив шарм на секој простор со овој Виси Droplight. Примена : трпезарија, дневна соба, балкон, лоби и aisle Функции : дома осветлување и nightlight извор на Светлина : E27 Led Светло*1 Материјал : Стакло & Хардвер Напон : 111-240 V Зрачењето Област : 5-10m 2 Моќност : 31 W-40 W Големина(Кол.*H) : Како Слика Пакет се Вклучени : 1 X Droplight(Сијалица не е вклучена)

Главните карактеристики

Е Светилки Вклучени:
No
Стил:
Модерна
База Тип:
E27
Гаранција:
2 години
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е dimmable:
No
Сенка Ветер:
Надолу
Сенка Тип:
Shadeless
Инсталација Тип:
Флеш Планината
Тело Материјал:
Стакло
Извор На Енергија:
AC
сертификација:
CCC,CE,RoHS
Напон:
110-240V
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Заврши:
Железо
Карактеристики:
#A
Број На Модел На:
#A
Тип На Објект:
Лустери
сертификација:
CCC,CE,RoHS
боја:
Транспарентен,Килибар,Smoky Сива
Гаранција:
2 години
Стил:
Нордиските
Регионот на Производство:
Кина
Дијаметар:
Слика се прикажани
Материјал:
Стакло & Хардвер
Број на Светла:
1
MPN:
не се применува
Тип:
Лустерот

Избор на клиент

висок квалитет на современи сина лустерот кристал светилка плоштадот кристал на светлина за спалната соба декоративни
  • Новак

висок квалитет на современи сина лустерот кристал светилка плоштадот кристал на светлина за спалната соба декоративни

DEN 12874.00 14304.00

Вашиот среќен шопинг е на нашите работни целна цело време.И на клиентите треба плаќате данок и должност