• Новак
Бесплатен превозот Светлата огледало прозорецот за префрлање за ФОЛКСВАГЕН jetta голф 5 tiguan passat CC 5KD941431A 1F0 959 855 1K4 959 857

Бесплатен превозот Светлата огледало прозорецот за префрлање за ФОЛКСВАГЕН jetta голф 5 tiguan passat CC 5KD941431A

DEN 2807.00
DEN 4318.56
-35 %
Во достапна форма

Пристапност

Пакување детали : 3 X еден прозорец прекинувач(1 F0 959 855 3pins) 1 Xmaster прозорец хируршка постапка(1 K4 959 857 10pins) 1 Xheadlight вештерка(5 KD 941 431 A 10pins) 1 Xside огледало прекинувач (1 K0 959 565 H) Дел број : Состојба : Нова Директно Од Фабрика светла боја : Црвена Терминали : Референтни информации : JETTA 2006-2011 MK5 ГОЛФ 2006-2013 MK5 MK6 GTI 2006-2013 MK5 MK6 ЗАЈАКОТ 2006-2009 PASSAT 2006-2011 B6/3 C TIGUAN 2008-2012 ГОЛФ ПЛУС 2003-2012 CC 2008-2014

Главните карактеристики

Бренд Име:
YJDAP
Објектот Дијаметар:
10cm
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Висина:
10cm
Име На Модел:
1K0 959 565H 5KD 941 431A 1F0 959 855 1K4 959 857
Објектот Тежина:
0.5kg
Специјални Функции:
no
Година:
Нови
Објектот Должина:
10cm
Материјал Тип:
голема еден ABS
Тип На Објект:
Прекинувачи
Fitment:
ФОЛКСВАГЕН jetta голф 5 tiguan passat
Автомобил Производител:
Фолксваген

Избор на клиент