• Новак
Бесплатен превозот.DHL Бренд мажите кожени Јакни,мажите е вистинска Кожа motorbiker јакна.зимски дебели топол кул.5XL

Бесплатен превозот.DHL Бренд мажите кожени Јакни,мажите е вистинска Кожа motorbiker јакна.зимски дебели топол

DEN 7296.00
DEN 7679.52
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


Ако имате било какви прашања,ве молиме слободно контактирајте со нас, а ние ќе се потрудиме да ви помогне во рок од 24 часа!Можете да ни веруваат.
Ние се извинуваме што ние не можат да прифатат други методи за плаќање. Понекогаш малку доцнење поради викенд или одмор или somethings други.
Ако ви се итни,ве молиме да ни кажете во прв план.Како Зачувам,Кредитна Картичка,T/T,Western Union и било кои други методи .
Ако сте задоволни со оваа трансакција, ве молиме да одговори со сите Five Stars.ние ќе го избере ЕМС или DHL за вас.
Ние се залагаме за Five Star услуга се наведува однапред нашите политики, нашите превозот го оценувате & нашите превозот фреквенција.
Во малку веројатно,дури и да не сте задоволни со трансакцијата, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат вашата повратна информација.
Имајте пријатен ден!.
Ако не можете да добиете на нашата mail по 24 часа,ве молиме проверете ја вашата спам или да контактирате со други e-mail адреса или преку aliexpress порака.
Ако не сте задоволни, едноставно да ги споделите со нас преку е-маил, наместо да ја напушти ниска оценка, и ние ќе работиме за да се направи тоа на тој начин
Ве молиме ни e-mail преку "Aliexpress Порака" ако имате било какви прашања во врска со нашите огласи или вашето купување.

Главните карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Мажи
Outerwear Тип:
Кожа & Велур
Тип:
Широк-waisted
Дебелина:
Стандард
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Патент
Број На Модел На:
a106
Облека Должина:
Редовни
Јака:
Мандарински Јака
Шаблон Тип:
Цврста
Монтажни Дел:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Никој
Маскирани:
No
Материјал:
Кравја Кожа
is_customized:
Yes
Манжетната Стил:
Конвенционалните
Боја Стил:
Природна Боја
ЗанаетТехника:
Целосна Замервам
Материјал:
Вистинска Кожа, Cowskin

Избор на клиент