• Новак
Коди Челик Зима Жена Чорапи Мода Симпатична Цртан филм Згусне Обичните Памучни Чорапи Womans Топло Шарени Чорапи Жените 5pairs/многу

Коди Челик Зима Жена Чорапи Мода Симпатична Цртан филм Згусне Обичните Памучни Чорапи Womans Топло Шарени Чорапи

DEN 424.00
DEN 456.00
-7 %
Во достапна форма

Пристапност

ЧОРАПИ ИНФОРМАЦИИ Родова Жена/Девојки Боја Шарени, Како слика покажува Материјал Памук, Полиестер, Spandex Големина Слободни големина, погоден ЕВРА : 33-39 НАС : 5-7.5 Пакет Opp вреќа Пакет : 1lot=5 парови Забелешка За Русија клиенти, ве молиме да го напишете вашето име и презиме. Еластичноста на чорапи е добро, Погоден ЕВРА : 33-39 НАС : 5-7.5. Можете да изберете различни стилови или изберете она што ние ви препорачуваме во опција. Ако производот има било какви прашања ве молиме контактирајте со нас, не даваат лоши повратни информации.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Sock
Пол:
Жените
Број На Модел На:
AA6081
Дебелина:
Стандард
Sock Тип:
Повик
Материјал:
Spandex,Памук,Полиестер
Шаблон Тип:
Цртан филм
Бренд Име:
КОДИ ЧЕЛИК
Објектот Должина:
18cm--25cm
боја:
Шарени Чорапи ( 5 Боја )
Материјал:
Памук,Polyeste,Spandex
Сезоната:
Зимски&Пролет&Есен
1lot:
=5pairs
Големина:
EUR
Материјал Сооднос:
80%Памук,10%Polyeste,10%Spandex
Шема:
Цртан филм
Стил-1:
Жена Чорапи Мода
Стил-2:
Обичните Памучни Чорапи
Стил-3:
Шарени Чорапи Жени

Избор на клиент