• Новак
5.0 инчен OUKITEL K4000 микрофон Оригинални Нов Микрофон Замена Додатоци Дел За K4000.

5.0 инчен OUKITEL K4000 микрофон Оригинални Нов Микрофон Замена Додатоци Дел За K4000.

DEN 474.24
Во достапна форма

Пристапност


100% Нови Оригинални за OUKITEL K4000 Мобилен Телефон микрофон Микрофон Замена Додатоци Дел
1. 100% Оригинални и Нови. Одговара на телефон OUKITEL K4000 совршено.
2. Го замени стариот, расипан, расипан Телефон Микрофон.
3. Ве молиме да го користите под познавање на телефонот на поправка. Ние не ќе се одговорни за непрофесионално штета. Професионалната Инсталација е препорачливо.
4. Производот е тестиран и се проверуваат пред превозот.
Пакет : 1 * за OUKITEL K4000 Микрофон

Главните карактеристики

Бренд Име:
iParto
Број На Модел На:
за OUKITEL K4000 микрофон
дизајн:
Бар
Компатибилен Бренд:
За OUKITEL K4000
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.080kg (0.18lb.)
Пакет Големина:
8cm x 8cm x 8cm (3.15in x 3.15in x 3.15in)

Избор на клиент