• Новак
DIADIY целосна Diy 5d Дијамант Сликарство Овошје, печурки Дијамант Везови Поставите Дијамант Мозаик Дома Декоративни Убавина Божиќ Подарок

DIADIY целосна Diy 5d Дијамант Сликарство Овошје, печурки Дијамант Везови Поставите Дијамант Мозаик Дома Декоративни

DEN 244.00
DEN 479.52
-49 %
Во достапна форма

Пристапност

Име на производ : Рубикова Коцка дијамант Сликарство
2. тоа е полна дијамант везови 6.Материјал : Круг Смола Дијамант
4. Пост воздух mail : 10-60 дена Следење на веб-страница : на локалните пост интернет страницата на канцеларијата e Packet : 7-25 дена Следење на веб-страница : на локалните пост интернет страницата на канцеларијата ЕМС експрес : 5-20 дена Следење на веб-страница : на локалните пост интернет страницата на канцеларијата на курирската служба DHL express : 4-8 дена Следење на веб-страница : dhl. Чувајте ги производите во првобитна состојба и да ја плати превозот цена од себе, ние ќе целосна наплата по добиваат врати производот. Ве молам да ми кажете што моделот и големината дали ви се допаѓа,ние ќе сопствени-направи за вас и да ви даде разумен pric
За shippment Ние секогаш се испрати стоката во рок од 5 дена по вашата исплата. Нашите дијамант сликарство е без рамка . Ние ќе го реши проблемот. За било која причина, ако едноставно сакаат да се вратат на производи, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена по приемот.Алатка : Точка вежба пенкало,Цврсти лепак,Точка вежба плоча Фото Обичај : Ние може да се сопствени-направи дијамант слика за вас.

Главните карактеристики

Големина:
20x25cm, 25x30cm, 30x40cm, 40x50cm, 50x60cm, 60x75cm
Стил:
Европа
Бренд Име:
DIADIY
Дијамант форма:
Круг
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
алатка:
смола дијамант,платно,Пластични пенкало.Некои дупчење кутија ,Цврсти лепак
Пакување:
кутија за пакување
колекции:
Недовршениот дијамант мозаик
Дијамант Тип:
Рубикова Круг Дијамант

Избор на клиент