• Новак
3500 - 5000ML/H UMM-10 10 Глава Ултразвучно Магла Создателот Fogger Овлажнител Стакленички Aeromist Хидропоника

3500 - 5000ML/H UMM-10 10 Глава Ултразвучно Магла Создателот Fogger Овлажнител Стакленички Aeromist Хидропоника

DEN 2875.20
Во достапна форма

Пристапност

Објектот Специфични : Големина : 254x90x30mm Humidification Метод : Магла Празнење Магла Излез (литри / ден) : 3500 - 5000 ML/H Тип : Ултразвучно Овлажнител Класификација : Humidification Примена : 11-20 Sqm Влажност Контрола : Прирачник за Сертификација : CE Функција : Ултразвучно Стерилизирате Инсталација : Tabletop / Преносни Капацитети : Употреба : Комерцијална Вода-недостиг на Моќ-исклучување на Заштита : Да Капацитет : 10 L">>10 L Напон (V) : 48 V Моќ : 360 W Пакет icluded : 1x 10 глава Ултразвучно магла производител
1. Метална школка производи, бидејќи метална школка ќе консумираат дел на енергија, зголемување на струјата. 2017 Нови производи употреба пластични школка, тековната потрошувачка е минимална. 2. Метална школка тешки, апликацијата не е широк. 2017 Нови производи се мала тежина, широк апликација, лесно да се работи! 3. Метална школка производ одржување не е лесен, вториот дел на одржување на повеќе инвестиции. 2017 Нови производи се лесно да се поправи, скршени било еден производ во било кое време замена. 4. Метална школка производи со 48 V напон, несигурно. 2017 Нови производи употреба 24 V напон, многу безбедно!

Главните карактеристики

Тип:
Овлажнител Делови

Избор на клиент