• Новак
Трговија на големо светлата се префрлите Прозорецот за Префрлање за ФОЛКСВАГЕН Eos Голф Mk5 MK6 GTI RIBBIT R32 5K3 959 857 5ND941431B брза испорака

Трговија на големо светлата се префрлите Прозорецот за Префрлање за ФОЛКСВАГЕН Eos Голф Mk5 MK6 GTI RIBBIT

DEN 1871.00
DEN 2878.56
-35 %
Во достапна форма

Пристапност

Пакување детали : 1 X прозорец прекинувач(5 K3 959 857 A за 1door 4pins) 1 X светлата прекинувач(5 ND941431 B со Авто 10pins) Дел број : Состојба : Нова Директно Од Фабрика светла боја : Црвена Терминали : Референтни информации : 11-14 "ФОЛКСВАГЕН" Фолксваген Eos(2 вратата) 10-13 Голф Ribbit MK5 MK6 R32 GTI Возачи Страна (2 вратата) Поло 6 R (2 вратата)

Главните карактеристики

Бренд Име:
YJDAP
Објектот Ширина:
2cm
Објектот Дијаметар:
2inch
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Име На Модел:
5K3 959 857 5ND 941 431B
Објектот Должина:
5cm
Објектот Тежина:
0.5kg
Специјални Функции:
no
Година:
Нови
Објектот Висина:
5cm
Материјал Тип:
голема еден ABS
Тип На Објект:
Прекинувачи
Fitment:
5K3 959 857 5ND 941 431B
Автомобил Производител:
Фолксваген

Избор на клиент