• Новак
Теми Велосипед Велосипед Делови Чудак Рака Завртки Crankset Рака Гром CNC АЛ-6061 за SHIMANO H1E1 M15 M18 M20mm

Теми Велосипед Велосипед Делови Чудак Рака Завртки Crankset Рака Гром CNC АЛ-6061 за SHIMANO H1E1 M15 M18 M20mm

DEN 46.00
DEN 48.00
-4 %
Во достапна форма

Пристапност


Карактеристики :
Лесен и висок квалитет.
Идеална стандард рака гром.
Шарени стил, погоден за личност modificine.
Спецификации :
Боја : Црвена / Жолта / Сина / Титаниум / Црна (изборен)
Материјал : Алуминиум легура 6061
Дијаметар : Прибл.20mm / 0.79 во
Висина : Околу.12mm / 0.47 во
Објектот тежина : 7g / 0.31 оз
Пакет Листата :
1 * Велосипед Чудак Рака Одредување Болт

Главните карактеристики

боја:
Чудак Должина:
170mm
Број На Модел На:
M15 M18 M20
категорија:
Чудак
Материјал:
Алуминиум легура
Употреба:
Планински Велосипеди
Бренд Име:
Недела осум
Chainwheel Заби:
Други

Избор на клиент