• Новак
1set 8P 8 дупки 2.3 mm автомобилот автомобилската водоотпорен конектор приклучок делови со терминал конектори алтернативни јакна

1set 8P 8 дупки 2.3 mm автомобилот автомобилската водоотпорен конектор приклучок делови со терминал конектори

DEN 96.00
DEN 127.20
-25 %
Во достапна форма

Пристапност


1set 8 P 8 дупки 2.3 mm автомобилот автомобилската водоотпорен конектор приклучок делови со терминал конектори алтернативни јакна

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Бренд Име:
shhworldsea
Објектот Големина:
2.3 mm автомобилот
Име На Модел:
2.3 mm автомобилот
Напон:
12V
Од Моќ:
.W
Специјални Функции:
2.3 mm автомобилот
Материјал Тип:
2.3 mm автомобилот
Објектот Тежина:
0.05kg

Избор на клиент

Средно реле RXM4LB2P7 AC24V
  • Новак

Средно реле RXM4LB2P7 AC24V

DEN 600.00

Ние ќе ги пратите пратката и да ви даде соодветен одговор и третман шема на бои што е можно поскоро...