• Новак
Висок Квалитет 2 парчиња или 1 компјутер Бебе 18/0 Нерѓосувачки Челик Керамички Салата Вилушка Лажица Сино Зелена Девојка Момче Десерт Предници Поставување Прибор з?

Висок Квалитет 2 парчиња или 1 компјутер Бебе 18/0 Нерѓосувачки Челик Керамички Салата Вилушка Лажица Сино

DEN 384.00
DEN 427.20
-10 %
Во достапна форма

Пристапност


Лажица 25cm
Вилушка 24cm
Керамички и Нерѓосувачки Челик

Главните карактеристики

боја:
Сина Лажица 1pc, Зелена Лажица 1pc, Сина Вилушка 1pc, Зелена Вилушка 1pc, Сина 2 парчиња во собата, Зелена 2 парчиња сет
Flatware Тип:
Предници
Производство:
Салата Вилушка
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
Еко-Пријателски
сертификација:
CE / ЕУ
Број На Модел На:
sl003 Lotus Сина

Избор на клиент