• Новак
Удобен Дабови Дрвени Сол Црн Пипер Зачин Сос Мелница Мелница Blender Се Држиме Кујнски Алатки

Удобен Дабови Дрвени Сол Црн Пипер Зачин Сос Мелница Мелница Blender Се Држиме Кујнски Алатки

DEN 199.00
DEN 213.60
-7 %
Во достапна форма

Пристапност


Опис :
100% сосема нов и висок квалитет
Карактеристики : Направен од висок квалитет на Даб-трајни и здрави. Специјален дизајн за Домашна Кујна. На Мелница за Бибер може да помогне за мелење сол или бибер.
Карактеристики : Материјал : Здрава Дабови Должина : 14.0 cm*5.0 cm(5.51"*1.97) Боја : Видете слики Количина : 1 Pc
Answer : ___________________________ Note : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен
2.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : 1x Дабови Мелница за Бибер (без мало пакет)

Главните карактеристики

Тип:
милс
Мелници Тип:
Сол & Пипер Мелници
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Број На Модел На:
1E0282
Материјал:
Здрава Дабови

Избор на клиент