• Новак
Извезена Полска Знаме Закрпи Војска Кука & Јамка Печ 3D Тактички Воен Закрпи Ткаенина Armband Националното Знаме Значка

Извезена Полска Знаме Закрпи Војска Кука & Јамка Печ 3D Тактички Воен Закрпи Ткаенина Armband Националното

DEN 90.00
DEN 119.52
-25 %
Во достапна форма

Пристапност


3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Извезена Полска Знаме Закрпи Војска Кука & Јамка Печ 3 D Тактички Воен Закрпи Ткаенина Armband Националното Знаме Значка
Спецификации :
[Име] : Полска Знаме Печ
[Спецификација] : 8 * 5 CM
[Процес] : 3 D везови
Пакет Листата :
1 КОМПЈУТЕР Печ Полска Знаме Значка
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Главните карактеристики

Бренд Име:
INCOOL
Големина:
8*5CM
Техника:
Извезена
Стил:
Шие-На
Функција:
3D
Број На Модел На:
ВО 160919
Тип На Производ:
Закрпи
Имиња:
значка
Тип:
печ
Стил:
Полска Знаме значка
Функција:
Значки
Видови:
3D Закрпи
Спецификација:
Fabric Badge
Класификација:
Armband значки
Карактеристики:
Моден значка
Печатна грешка:
Извезена
Количина:
1 buc

Избор на клиент