• Новак
JEXXI Луксузни Широк Круг Целосна Кристал Прстени 925 Sterling Silver Сина Кубни Циркони Камен Шупливи Бенд Накит за Жените Женски

JEXXI Луксузни Широк Круг Целосна Кристал Прстени 925 Sterling Silver Сина Кубни Циркони Камен Шупливи Бенд

DEN 212.00
DEN 320.64
-34 %
Во достапна форма

Пристапност

Ве молиме контактирајте со нас, ако не го примите Следење Numeber во рок од 7 дена по потврдување на уплатата. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја. Ако не беа сосема задоволни, ве молиме да ни даде шанса да се реши проблемот пред да остави негативни повратни информации или отворете disput. Ние ќе ви вратат или да испратите замена во рок од 3 работни дена откако ќе го добие враќа објект од вас.
Материјал : 925 Sterling Silver/Скапоцен Камен Циркони
Боја : Исто како Големина на Слика : 6-7-8-9-10
1.
JEXXI Накит е професионална накит компанија во Жен Шен Градот.
Превозникот Име
Проценето Време на Испорака во САД(во Работни Денови)
EMS
5-13 дена
DHL
2-8 дена
UPS-от
2-8 дена
Fed Ex
2-8 дена
Epacket
6-18 дена ( освен врв сезони )
Кина Пост Воздух Mail
15~40 дена(освен врв сезони)
Хонгконг Пост Воздух Mail
12~35 дена(освен врв сезони)
Ние сме посветени да ви нудиме врвен квалитет на предмети со најдобрите услуги, тоа ќе биде многу ценет ако го оставите вашиот позитивен фидбек. По создавањето на продавачот детали, можете да изберете за тоа да бидат вклучени во листата на lister страна, веднаш до вашиот шаблон за избор.

Главните карактеристики

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9, 10
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
3мм
Поставување Тип:
Канал поставување
Повод:
Ангажирање
Бренд Име:
JEXXI
Пол:
Жените
Стил:
Повик/Спортски
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Сребро.
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Број На Модел На:
n
Материјал:
Кубен Циркони
Компатибилност:
n
Функција:
n

Избор на клиент