• Новак
Отворено Спорт Holster Кука Јамка Појас Торбичка Телефон Случај Покрие Торба За Леново К3 Забелешка К3 Лимон K30 P780 S60 S60T S60W S660 S820

Отворено Спорт Holster Кука Јамка Појас Торбичка Телефон Случај Покрие Торба За Леново К3 Забелешка К3 Лимон

DEN 326.00
DEN 446.40
-27 %
Во достапна форма

Пристапност


Отворен Спортски Пешачење Возење Holster Кука Јамка Појас Торбичка Телефон Случај Покритие За Повеќето паметен Телефон Подолу 5.7 inch Карактеристики : 100% Сосема Нов! Со Добар Квалитет. Појас Стил Торбичка , Погодна За Отворен Голема за на отворено, тактички спорт, пешачење, качување, коњи и сл Големина : 17*9.5*2cm

Главните карактеристики

Бренд Име:
FSSOBOTLUN
дизајн:
Едноставен,Спортски
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Тип:
Торбичка
Мало Пакет:
No
Компатибилен Бренд:
Леново
Карактеристики:
појас случај
Големина:
17cm*9.5cm*2cm

Избор на клиент